آموزش آرایش چشم و ابرو | نکات مهم در مورد مدل آرایش چشم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای آرایش کردن ترفند های مختلفی وجود دارد اما چیزی که در سطح جهان بسیاری از افراد بر سر آن توافق دارند این است که آرایش چشم نسبت به آرایش سایر قسمت ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. اما چالش های بزرگی برای موفق بودن در ارایش چشم وجود دارد. مانند انتخاب رنگ مناسب برای سایه پشت چشم، چگونگی خط چشم کشیدن و ... . اما اگر تمامی موارد در جای مناسب خود به درستی استفاده شوند، شما می توانید بی اندازه به زیبایی خود اضافه کنید. در این مقاله همراه ما باشید تا با تکنیک های خط چشم کشیدن آشنا شوید چرا که برای هر فرم چشمی یک مدل خاص آرایش چشم مناسب است.


نحوه خط چشم کشیدن :

 

هر کدام از ما دارای یک فرم خاص چشم هستیم. به عنوان مثال بادامی شکل، گرد، کوچک، کشیده و ... با طی کردن 3 مرحله زیر می توانید خط چشم مناسب با چشم خود را به بهترین نحو بکشید :


مرحله اول : برای خط چشم کشیدن می توانید از ژل و یا مداد استفاده کنید. چیزی که اهمیت دارد این است که مداد شما باید تراشیده شده و نوک تیز باشد. همچنین اگر قصد استفاده از برس یا قلموی ابرو دارید، باید از قسمت نوک تیز استفاده کنید و تا جایی که امکان دارد خط چشم را نزدیک به پلک بالایی خود بکشید.


مرحله دوم : بعد از کشیدن اولیه سعی کنید خط چشم خود را به صورت یکنواخت و یک دست بدون جای خالی در آورید.


مرحله سوم : در نهایت استفاده از یک سایه روشن می تواند زیبایی چشم را دو چندان کند چرا که به خط چشمتان جلوه بیشتری می دهد.


نحوه آرایش ابرو :

 

برای آرایش ابرو باید شما به 4 قسمت ابرو یه یک میزان توجه کنید: تاج ، کمان ، انتها و خط پایینی ابرو. بنابراین به نکات زیر توجه کنید :

  1. لبه داخلی ابرو شما باید با قسمت خارجی یا ابتدایی بینی شما تنظیم باشد.
  2. کمان ابروی شما باید از قسمت خارجی بینی تا مردمک چشم شما ادامه داشته باشد.
  3. قسمت پایینی و بالایی تاج ابرو شما باید به صورت افقی باشد.
با توجه به اهمیت مدل آرایش چشم در صورت بهتر است این کار را به متخصصان آشنا به این کار بسپارید. پگاه و پانته آ طاووسی می توانند به بهترین نحو مدل آرایش چشم شما را انجام دهند تا موجب زیبایی بیشتر شما شوند.


ابزاری که برای آرایش ابرو نیاز دارید :


1- قلمو :
برای دادن جلوه بهتر به ابروهای خود بهتر است که از قلمویی برای جدا کردن و یا به عبارتی شانه کردن ابرو های خود استفاده کنید.


2- قیچی کوچک :
برخی مواقع تعدای از ابروها بلند تر از بقیه می شوند، پس بهتر است که با استفاده از قیچی آن ها را کوتاه کرده و هرگز اجازه ندهید که به سمت پایین بروند.


3- مداد ابرو :
سعی کنید با استفاده از مداد ابرو جاهایی که خالی هستند را پر کنید.


4- موچین :
اهمیت داشتن این وسیله فکر می کنم برای همه روشن است. با استفاده از موچین از دست موهای ناخواسته راحت شوید و ابروی خود را تمیز نگه دارید.

 


نکات مهم در رابطه با مدل آرایش چشم :

 

 

  1. شاید اسم بالم لب برای همه ما آشنا باشد. استفاده از بالم به لب یک براقی و چسبندگی خاصی می دهد. شما می توایند از بالم مخصوص برای چشم خود نیز استفاده کنید چرا که در عین سادگی جذابیت خاصی به چشم شما می دهد.
  2. خط زیر چشم، چیزی است که بسیاری از افراد از آن غافل می شوند. اما شما سعی کنید به مقدار مناسب و مات از آن در مدل آرایش چشم خود استفاده کنید.
  3. اگر به کمی متفاوت بودن علاقه دارید پس بهتر است برای خط چشم خود از مداد رنگی استفاده کنید. با این کار می توانید توجه افراد را به چشم خود جلب کنید.


همراهان عزیز در نهایت باید به این موضوع توجه داشته باشید که شاید یک مدل آرایش چشم زیبا به نظر آید ولی زمانی که شما از آن استفاده می کنید چندان مناسب چهره شما نباشد. پس سعی کنید علاوه بر سلیقه خود به ساختار چشمتان نیز توجه داشته باشید تا بتوانید زیبایی خود را دو چندان کنید . . .

آخرین آموزش ها

height="206" width="365>" >
height="206" width="365>" >