ژلیش ناخن چیست؟ انواع آن همراه با عوارض لاک ژل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید شما نیز به دنبال یک زیبایی دائمی برای انگشتان دستتان هستید. شاید رسیدن به این آرزو کمی دور از ذهن باشد اما می توان گفت با استفاده از فناوری های مختلفی که در زمینه تجهیزات آرایشی ایجاد شده است؛ می توان دوام هر چیزی را بهتر و البته بیشتر کرد. داشتن دستانی زیبا و آراسته، خواسته بسیاری از خانوم ها و خصوصا دختران جوان است. به همین دلیل است که تمایل به استفاده از لاک ذاتا در وجود بسیاری از ما وجود دارد. اما حتما متوجه شده اید که با کمی کار کردن در خانه خیلی سریع لاک دست ما، لب پر شده و زیباییش را از دست می دهد. خوشبختانه برای حل این مشکل روشی به نام ژلیش ناخن وجود دارد که در این مقاله می خواهیم اطلاعات کاملی در این مورد در اختیار شما قرار دهیم.

 


لاک ژلیش ناخن چیست؟


تکنولوژی که در تولید لاک ژلیش استفاده شده است، منحصر به فرد است چرا که اگر چه ظاهری شبیه به لاک های قدیمی و معمولی دارد اما دارای ترکیبات شیمیایی منحصر به فردی است که با استفاده از اشعه UV این لاک یک برق خاصی پیدا می کند که ماندگاری دارد و همچنین شما را از منتظر ماندن برای خشک شدن لاک راحت می کند.

 


آیا استفاده از اشعه LED برای ژلیش ناخن خطرناک است؟


قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کرد که اشعه ای که برای خشک کردن لاک از آن استفاده می شود LED است نه UV . بر اساس تحقیقاتی که تا کنون انجام شده است، حتی اگر شما ماهی 1 بار نیز ژلیش ناخن انجام دهید، خطر ابتلا به سرطان پوست وجود ندارد. اما با این وجود تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. با این وجود برای این که تمام جنبه های احتیاط را رعایت کرده باشید، بهتر است که از دستکش های مخصوص برای انجام ژلیش ناخن استفاده کنید. چرا که با انجام این کار دیگر پوست خود را در ارتباط مستقیم با این اشعه قرار نداده اید.

 

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و درمانی ناخن درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266

 

انواع ژلیش ناخن :


اگر دقت کرده باشید برخی از ژلیش ناخن ها دارای مقاومت بیشتری هستند و دیرتر از بین می روند. این مسئله به این دلیل است که ما در واقع دو نوع ژلیش داریم. ژلیش نرم و سخت. ژلیش سخت دارای مقاومت بیشتری است و برای از بین بردن آن باید از سوهان و تجهیزات خاص استفاده کرد چرا که در مقابل نفوذپذیری استون مقاومت زیادی دارد. در حالی که ژلیش نرم را استون بعد از 10 دقیقه ارتباط مستقیم می تواند از بین ببرد.

 

 


آیا ژلیش ناخن باعث خراب شدن ناخن ها می شود؟


زمانی که شما به طور مداوم از ژلیش ناخن استفاده می کنید بعد از مدتی شاهد نازک شدن ناخن های خود خواهید بود. البته دلیل علمی این مسئله هنوز روشن نیست ولی می توان گفت تماس استون برای مدت زمان زیاد با ناخن شما برای اینکه ژل روی ناخن را از بین ببرد باعث این اتفاق می شود. پس ناخن کار شما باید به خوبی با روند حذف ژلیش ناخن آشنا باشد چرا که اگر این کار به درستی انجام نشود موجب نازک شدن ناخن شما خواهد بود!


در آرایشگاه طاووسی، همکاران ما از بهترین مواد ترمیمی استفاده می کنند تا ژلیش ناخن، آسیبی به ناخن های شما وارد نکند.

 


ژلیش ناخن چگونه پاک می شود؟


برای از پاک کردن ژلیش ناخن باید از ماده ای خاص به نام ریموور استفاده شود. پنبه را با این ماده آغشته کرده و روی ناخن قرار می دهیم. سپس با استفاده از یک فویل آن را کاملا می پوشانیم. بعد از 10 الی 15 دقیقه لاک ناخن پاک شده است. البته این پاک شدن به معنای ورقه ورقه شدن لاک است و نه خود ناخن!


دوام ژلیش ناخن چقدر است؟


جواب این سوال ارتباط مستقیمی با میزان رشد ناخن شما دارد. اما غیر از آن می توان انتظار داشت که ژلیش ناخن برای مدت 30 الی 40 روز سالم باقی می ماند.


همراهان عزیز حتما قبل از اینکه از خدمات ژلیش ناخن استفاده کنید بهتر است که در مورد جنس و مشکلات پوستی خود با ناخن کار صحبت کنید تا پوست و ناخن خود را دچار مشکل نکنید.

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و درمانی ناخن درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266

 

آخرین آموزش ها

height="206" width="365>" >
height="206" width="365>" >