کانتورینگ فرم های مختلف صورت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آرایش یک مفهوم تجربی و بسیار ساده است. شما باید از آن لذت ببرید، احساس راحتی کنید و احساس نکنید که مجبور به پیروی از هر قاعده ای هستید. اما با این حال، ترفندهای مخصوصی هستند که واقعا به شما کمک می کنند که بهتر دیده شوید. هر فرم صورتی، آرایش متناسب مخصوص به خودش را دارد و خانم ها با صورت گرد و یا کشیده نمی توانند از مدل های آرایش برای صورت بیضی استفاده نمایند زیرا این مدل آرایش مخصوص خانم هایی است که فرم صورت آن ها بیضی شکل است. اولین مرحله برای آرایش صورت این است که، فرم صورت خود را بشناسید و باتوجه به آن، آرایش مناسبی را برای صورتتان انجام دهید. در این مقاله قصد داریم فرم های مختلف صورت را معرفی کنیم و نحوه ی زاویه دهی به صورت را با شما درمیان بگذاریم.


صورت بیضی شکل :


به طور کلی تیره کردن و برجسته کردن برخی نقاط از چهره شما، باعث میشود که زیبایی صورتتان بیشتر نمایان شود. صورت های بیضی شکل، متعادل هستند. بنابراین طریقه ی آرایش این فرم صورت کاملا استاندارد است. در این مدل فرم صورت، طول صورت نصف عرض آن می باشد و این فرم صورت ایده آل و مناسب است.


کانتور : خط موی پیشانی و زیر فک

هایلایت : استخوان گونه ها

رژگونه : زیر استخوان های گونه

 


با توجه به فرم صورت بیضی نیازی به استفاده زیاد از رژگونه و یا کرم برنزه نیست و شما می توانید با استفاده از مقدار کمی از رژگونه آرایش صوتی بدون نقص داشته باشید و فقط گونه هایتان را با کمک کرم برنزه و یا رژگونه کمی هایلایت کنید.


ابتدا صورتتان را با کرم پودر کانتورینگ پوشش دهید. خط رویش مو در پیشانی را با کرم برنزه مات که دو درجه از رنگ پوست تان تیره تر است مشخص کنید و به وسیله قلم موی مخصوص، آن را محو کنید. مرحله ی بعدی مشخص کردن استخوان گونه است که با این کار گونه های برجسته ای خواهید داشت. پس با کرم پودری که دو درجه از پوست تان تیره تر است با قلم موی مخصوص از گوشه لب ها به طرف گوش بکشید. سپس با کرم هایلایت، به صورت دایره ای وسط پیشانی، چانه، زیر چشم ها، روی بینی، گوشه لب ها را هایلایت کنید.


صورت مستطیل شکل :


ارتفاع چهره های مستطیل شکل، تقریبا دو برابر ارتفاع صورت های دیگر است. برای ایجاد تعادل بیشتر برای این نوع چهره ها، باید به گونه ای آرایش کرد که ارتفاع صورت را کاهش دهیم و عرض صورت را کمی افزایش داده شود.


کانتور : خط موی پیشانی، شقیقه ها و زیر چانه

هایلایت : استخوان گونه ها و شقیقه ها

رژگونه : زیر استخوان های گونه

 


کسانی که فرم صورتشان مستطیلی است، باید از برجسته کردن پیشانی و چانه اجتناب کنند و باید در این قسنت ها کانتورینگ انجام دهند، در غیر این صورت باعث میشود صورت کشیده تر دیده شود.

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و آرایشی درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266

صورت های قلبی :


چهره هایی که به شکل قلب هستند، باید با استفاده از برنزر در پیشانی، تعادل را در چهره ی خود ایجاد کنید. اکثر افرادی که این شکل صورت را دارند، دارای گونه های برجسته ای هستند که یک ویژگی دوست داشتنی است.


کانتور : شقیقه ها و چانه

هایلایت : اطراف فک

رژگونه : استخوان های گونه، وسط پیشانی

 


پیشانی در این فرم صورت، زاویه دار و پهن تر از چانه به نظر میرسد. همچنین خط موها یک پیش آمدگی V شکل، وسط پیشانی دارد که شکل قلب را تداعی می کند. برای کانتور کردن، زیر چانه و کناره پیشانی و شقیقه ها را تابالای قسمت صورت کانتور میشود. همچنین وسط پیشانی و استخوان های گونه هایلایت میشود.


صورت های گرد :


این مدل چهره ها همیشه جوان به نظر میرسند. طول صورت تقریباً با پهنای صورت یکسان است و هیچ زاویه‌ای در قسمت فک و چانه وجود ندارد.


کانتور : شقیقه ها و چانه

هایلایت : اطراف فک

رژگونه : استخوان های گونه، وسط پیشانی

 


برای کانتور کردن صورت های گرد، کناره های پیشانی تا روی گونه ها کانتور می شود. همچنین زیر استخوان گونه تا وسط گونه به طرف پایین باید کانتور شود تا طول صورت بیشتر شود. قسمت های وسط پیشانی، روی بینی، استخوان گونه و استخوان ابرو باید با هایلایتر روشن تر دیده شوند.


صورت های مربع شکل :


این فرم صورت خیلی نادر است ، که طول و پهنای صورت یکسان است و پهنای خط رویش مو و استخوان فک تقریبا یک اندازه است و کناره های صورت دارای زاویه های شکسته است. با تکنیک کانتورینگ می توانید زاویه های صورت را بپوشانید و فرم صورت تان را بیضی نشان دهید.


کانتور : شقیقه ها، بالای پیشانی، خط اطراف فک و چانه

هایلایت : وسط پیشانی

رژگونه : روی استخوان های گونه

 

 

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و آرایشی درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266

 

آخرین آموزش ها

height="206" width="365>" >
height="206" width="365>" >