آرایش روزانه در کمتر از 10 دقیقه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آرایش یکی از مهارت های لازم برای هر خانمی است تا بدون نیاز به یک آرایشگر در مواقع لازم بتواند به درستی چهره خود را به بهترین نحو زیبا کند. داشتن چهره ای زیبا با آرایشی ملایم برای همه خانم ها مهم است اما گاهی بنا به هر دلیلی وقت زیادی برای آرایش کردن نداریم و یا به دلیل موقعیت خاصی نمیتوانید آرایش سنگین داشته باشید. در این مقاله قصد داریم با 10 مرحله آسان ظاهری طبیعی و زیبا را فقط در 10 دقیقه آرایش انجام دهید.


مرحله 1 :


قبل از شروع میکاپ، باید صورت خود را کاملا شسته و تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ آرایشی از قبل روی صورت شما باقی نمانده باشد. برای انجام این کار میتوانید از فیس براش های موجود در بازار استفاده کنید و یا با محلول های شستشوی مناسب نوع پوست خودتان، کاملا صورت را تمیز کنید. بعد از شستشوی صورت باید از مرطوب کننده استفاده کنید.

 


مرحله 2 :


با کانسیلر شروع کنید. کانسیلر یک وسیله آرایشی برای پوشش دادن عیوب پوستی است. کانسیلر نوعی فونداسیون فشرده با غلظت بالا است که قابلیت پوشش بالایی دارد و می‌تواند نقص‌های پوست مثل آکنه و قرمزی ناشی از آن، لک پوستی و گودی و سیاهی زیر چشم را تا حد زیادی پوشش دهد. کانسیلر را روی لکه های تیره ی پوست و اطراف چشم بزنید و خیلی آهسته آن را اطراف چشمتان پخش کنید. برای انجام این کار میتوانید ازاسفنج آرایشی و یا انگشت دستتان استفاده کنید.

 


مرحله 3 :


در این مرحله باید با پرایمر پوست خود را پوشش دهید. پرایمر یا زیر ساز قبل از کرم پودر به پوست زده میشود تا خطوط صورت رو کاهش دهد و بافت یکدست و ابریشمی به پوست بدهد. همچنین ماندگاری میکاپ را افزایش داده و در طول روز پوست را تازه و شاداب نگه میدارد. توجه داشته باشید که پرایمر انواع مختلفی دارد و باید پرایمر مناسب پوستتان را استفاده کنید. سپس با کرم پودر مناسب پوست خود، تمام صورت را با استفاده از اسفنج آرایشی و یا انگشت دست، آن را بر روی سطح پوست پخش کنید.

 


مرحله 4 :


با استفاده از یک برنزر، روی استخوان گونه ی خود با یک برس آرایش کنید. با این کار گونه های برجسته تر و زیبایی بر روی صورتتان ایجاد خواهید کرد.

 


مرحله 5 :


با استفاده از یک برس آرایشی، روی سیب گونه ی خود را با رژگونه ی صورتی ملایم، آرایش کنید و به خوبی آن را محو کنید که طبیعی تر بنظر برسد. با این کار شادابی صورت خود را دوچندان خواهید کرد.

 

 

 

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و آرایشی درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266


مرحله 6 :


با استفاده از خط چشم مایع، یک خط بسیار باریک پشت پلک چشمتان بکشید. توجه داشته باشید خط چشم ها انواع مختلفی دارند. از خط چشمی استفاده کنید که با آن راحت تر هستید.

 


مرحله 7 :


در این مرحله، با استفاده از فرمژه میتوانید مژه های خود را فر کنید و به آنها حالت بدهید. با این کار مژه ها بعد از ریمل زدن خوش حالت تر خواهند بود و حالت خود را تا مدت زمان طولانی تر حفظ خواهند کرد.

 


مرحله 8 :


سپس نوبت به این میرسد که مژه های خود را ریمل بزنید. با توجه به فرم مژه هایتان، ریمل مناسبی را انتخاب کنید. اگر مژه های کم پشت دارید باید از ریملی استفاده کنید که مژه ها را پر پشت میکند. اگر مژه های کمرنگ و کوتاهی دارید باید از ریملی استفاده کنید که مژه ها را تیره تر و بلند میکند.

 


مرحله 9 :


اقدام بعدی درباره ی فرم ابروهای شماست. بعضی از خانم های برای حالت دهی به ابروهایشان از ریمل ابرو یا ژل ابرو استفاده میکنند. ممکن است شما با استفاده از مداد ابرو بخواهید آنها را حالت دهید. در حالت کلی هیچ فرقی ندارد با چه وسیله ای این کار قرار است انجام شود. ابتدا ابروهای خود را تمیز کنید. درصورتی که موهای ریز در اطراف ابروهایتان است، آنها را بردارید و با ریمل ابرو یا مداد و یا هر وسیله ی دیگری، به ابروها حالت دهید.

 


مرحله 10 :


لب ها نقش بسزایی بر زیبایی دارند و خیلی اهمیت دارد که لب ها خشک یا ترک خورده نباشند. بنابراین باید با استفاده از مرطوب کننده های مخصوص لب که در بازار موجود است، لب های خود را مرطوب نگه دارید. بعضی از مرطوب کننده ها بی رنگ هستند اما شما میتوانید برای این آرایش ساده و روزانه، از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که کمی رنگ دارند و لب ها را زیباتر جلوه میدهند.

 


در پایان، همانطور که ملاحظه کردید آرایش روزانه بسیار ساده است و نیازی به تخصص آرایشی ندارید. این آرایش برای افرادی که شاغل هستند و فرصت زیادی برای آرایش کردن ندارند بسایر مناسب و کاربردی است.

 

 

 

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و آرایشی درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266

 

آخرین آموزش ها

height="206" width="365>" >
height="206" width="365>" >